Investeren in dividend aandelen kan aantrekkelijk zijn voor veel beleggers en voor mensen die geen genoeg kunnen krijgen van dividend aandelen die, zoals velen per kwartaal dividend uitkeren. Voor die mensen heb ik in dit artikel een lijstje gemaakt met aandelen/bedrijven die maandelijks dividend uitkeren!

In dit artikel ga ik dieper in op de fascinerende wereld van aandelen die maandelijks dividend uitkeren. ik ga je laten zien waarom ze aantrekkelijk zijn, hoe ze werken en welke aandelen je in 2023 in de gaten moet houden. Of je nu een ervaren belegger bent of net begint met investeren, deze informatie kan van onschatbare waarde zijn voor het opbouwen van een consistent inkomen uit je investeringen.

En heel eerlijk, een passief inkomen opbouwen dankzij aandelen die dividend uitkeren in 2023; wie wilt dat nou niet?

Dividend kan er op de lange termijn gaan zorgen voor een passief inkomen, enig nadeel is dat veel bedrijven per kwartaal en soms per half jaar hun dividend uitkeren. Dankzij dit artikel heb ik voor jou gezonde bedrijven geselecteerd die elke maand dividend uitkeren!

Waarom maandelijks dividend?

Mensen kunnen voor maandelijkse dividend aandelen kiezen om verschillende redenen, die allemaal te maken hebben met de voordelen die deze dividend aandelen en dividend ETF’s kunnen bieden. Hier zijn enkele redenen waarom beleggers kunnen overwegen te investeren in maandelijkse dividend aandelen:

  1. Regelmatige Inkomstenstroom: Een van de meest voor de hand liggende voordelen is dat maandelijkse dividend aandelen een regelmatige bron van inkomsten bieden. In tegenstelling tot aandelen die driemaandelijkse of jaarlijkse dividenden uitkeren, ontvangen beleggers met maandelijkse dividendaandelen elke maand een betaling. Dit kan nuttig zijn om de dagelijkse kosten te dekken, zoals rekeningen en uitgaven voor levensonderhoud en heel eerlijk wie wilt er nu geen geld verdienen met aandelen.
  2. Compounding Effect: Het herinvesteren van maandelijkse dividenden kan leiden tot het zogenaamde “rente-op-rente” of compounding effect. Dit betekent dat de ontvangen dividenden worden herbelegd om meer aandelen te kopen, wat op zijn beurt leidt tot een potentieel hogere inkomstenstroom in de toekomst.
  3. Stabiliteit: Bedrijven die maandelijkse dividenden uitkeren, hebben vaak een geschiedenis van stabiele inkomsten en winstgevendheid. Dit kan beleggers geruststellen en vertrouwen geven in hun investeringen.
  4. Liquiditeit: In vergelijking met vastrentende effecten, zoals obligaties, bieden maandelijkse dividendaandelen doorgaans meer liquiditeit. Beleggers kunnen hun aandelen op elk moment verkopen als ze geld nodig hebben.
  5. Inflatiebescherming: Maandelijkse dividenden kunnen helpen om de inflatie bij te houden, omdat de meeste bedrijven de dividenduitkeringen in de loop der tijd verhogen. Hierdoor blijft de koopkracht van de belegger behouden.

Al met al kunnen maandelijkse dividendaandelen een waardevolle aanvulling zijn op een beleggingsportefeuille voor beleggers die op zoek zijn naar een stabiele inkomstenstroom en financiële zekerheid.

De beste 6 aandelen die maandelijks dividend uitkeren

Door te beleggen in aandelen die maandelijks dividend uitkeren, kan je op de lange termijn een passief inkomen gaan genereren. Met dit passieve inkomen kan je gaan herinvesteren of zelfs van gaan leven, hoe tof is dat!

Hieronder heb ik 6 aandelen neergezet die door de jaren heen het beste dividend maandelijks hebben uitgekeerd en daarnaast ook zeer gezond zijn als bedrijf. Verder in dit artikel worden nog 6 andere aandelen behandeld die je ook zou kunnen toevoegen aan je eigen portefeuille.

AandeelDividendrendementPrijs aandeel
Realty Income Corporation 5,96%$ 50,20
Main Street Capital Corporation (MAIN)6,69%$ 40,04
AGNC Investment Corp16,14%$ 9,12
STAG Industrial Inc.4,40%$ 34,90
Gladstone Investment Corporation9,93%$ 12,58
LTC Properties Inc.7,35%$ 32,21
Bron dividend percentages: Morningstar

Laat ik beginnen met de eerste 6 aandelen. Hieronder leg ik uit wat elk aandeel is en wat het bedrijf erachter doet. Zodat je weet waarin je gaat investeren. Ook ligt ik de hoogtes van het cash dividend toe en tot slot laat ik de bewezen resultaten van de afgelopen 5 jaar zien.

Realty Income Corporation

Realty Income Corporation, vaak eenvoudigweg “Realty Income” genoemd, is een van de meest bekende en gerespecteerde vastgoedbeleggingsmaatschappijen (REITs) in de Verenigde Staten. Ze hebben een unieke bijnaam gekregen, namelijk “The Monthly Dividend Company,” vanwege hun langdurige geschiedenis van het betalen van maandelijkse dividenden aan hun aandeelhouders. Het bedrijf heeft haar dividend de afgelopen 25 jaar alleen maar verhoogd (ook in de crisis van 2008) en komen daarmee uit op een gemiddelde dividend groei van 4.5% per jaar!

Buiten de dividenden om boekt het bedrijf jaarlijks ook nog is mooie winsten wat het bedrijf nog aantrekkelijker maakt. Zie hieronder de resultaten van het jaar 2022. Daarnaast is de portefeuille van realty income goed gespreid zo bezitten zij ongeveer 10.000 vastgoed objecten. Dit ook nog is in verschillende sectoren, denk hierbij aan: winkels, theaters, restaurants en kantoren. Bekende bedrijven die huren van dit bedrijf zijn: Fedex en Walmart.

(USD) Gegevens2022Wijziging J-O-J
Opbrengst3,34 mld.60,32%
Bedrijfskosten1,81 mld.81,83%
Netto inkomsten869,41 mln.141,87%
Netto winstmarge26,05%50,84%
Winst per aandeel1,44-0,91%
EBITDA2,97 mld.60,59%
Effectief belastingtarief4,92%
Cijfers 2022

Zie hieronder wat Realty Income tot nu toe aan dividend heeft uitgekeerd per aandeel!

DatumBedrag
Aug 31, 20230.2555
Jul 31, 20230.2555
Jun 30, 20230.2555
May 31, 20230.2550
Apr 28, 20230.2550
Mar 31, 20230.2550
Feb 28, 20230.2545
Jan 31, 20230.2485
Dividend

Om de beste dividend aandelen te kopen kan je het beste freedom24 gebroken, ben je niet bekend met deze aantrekkelijke broker? Lees dan mijn Freedom24 review. Wat ook nog een alternatief kan zijn, eToro.

Main Street Capital Corporation

Main Street Capital Corporation is een financiële onderneming die actief is als een business development company (BDC). Het bedrijf werd opgericht in 1997 en heeft zijn hoofdkantoor in Houston, Texas, Verenigde Staten. Als een BDC is Main Street Capital gericht op het verstrekken van financiële steun en kapitaal aan kleine en middelgrote ondernemingen in de Verenigde Staten. Het doel is om deze bedrijven te helpen groeien, uitbreiden en succesvol te zijn.

Naast het jaarlijkse dividendrendement van ongeveer 6,17% per jaar zet het bedrijf ook jaarlijks nog mooie winsten neer. Net zoals bij een REIT moet een BDC ook 90% van haar winst uitkeren als dividend. Dit zorgt er dus doorgaans voor dat de beleggers hier een groot rendement van kunnen verwachten. Hieronder heb ik een overzicht neergezet van de resultaten van het jaar 2022.

CategorieBedrag (USD miljoen)Verandering J-O-J (%)
Opbrengst376,8630,38
Bedrijfskosten53,2612,01
Netto inkomsten241,61-26,95
Netto winstmarge64,11-43,97
Winst per aandeel3,2924,15
Cijfers 2022

Daarnaast heb ik ook een overzicht neergezet van de uitgekeerde dividenden van afgelopen jaar.

DatumDividend
Oct 05, 20230.2350
Sep 19, 20230.2750
Sep 07, 20230.2300
Aug 07, 20230.2300
Jul 06, 20230.2300
Jun 20, 20230.2250
Mar 20, 20230.1750
Jun 07, 20230.2250
May 05, 20230.2250
Apr 05, 20230.2250
Mar 07, 20230.2250
Feb 07, 20230.2250
Jan 05, 20230.2250
Dividend

AGNC Investment Corp

AGNC Investment Corp., ook wel bekend als American Capital Agency Corp., is een gerenommeerde Real Estate Investment Trust (REIT) ook wel een vastgoedfonds genoemd, met een sterke aanwezigheid in de financiële wereld. Als een toonaangevende REIT heeft AGNC zich gespecialiseerd in het beleggen in door de overheid gesteunde hypotheken en vastrentende effecten, en het bedrijf opereert op de NASDAQ-beurs onder het symbolische tickersymbool “AGNC.”

Een van de belangrijkste pijlers van AGNC’s bedrijfsmodel is het genereren van stabiele en consistente inkomsten voor zijn aandeelhouders. Dit wordt bereikt door te investeren in hypotheken en effecten die worden ondersteund door overheidsinstanties zoals Fannie Mae en Freddie Mac.

Desalniettemin is AGNC niet zonder uitdagingen. De prestaties van het bedrijf worden sterk beïnvloed door schommelingen in de rentetarieven. Wanneer de rente stijgt, kan de waarde van de bestaande vastrentende effecten van het bedrijf dalen, wat bekend staat als renterisico. AGNC neemt actieve maatregelen om dit risico te beheren, zoals het hedgen van zijn portefeuille. Hieronder heb ik een overzicht neergezet van de financiële gegevens van het bedrijf.

CategorieBedrag (USD miljard)Verandering (%)
Opbrengst-1,12-233,33
Bedrijfskosten74,00-15,91
Netto inkomsten-1,19-258,88
Netto winstmarge106,6319,15
Winst per aandeel3,112,98
Cijfers 2022

Hieronder heb ik een overzicht neergezet van het uitgekeerde dividend

DatumDividend
Sep 28, 20230.1200
Aug 30, 20230.1200
Jul 28, 20230.1200
Jun 29, 20230.1200
May 30, 20230.1200
Apr 27, 20230.1200
Mar 30, 20230.1200
Feb 27, 20230.1200
Jan 30, 20230.1200
Dividend

Stag Industrial Inc.

Stag Industrial, Inc., een prominent Amerikaans vastgoedbedrijf, speelt een centrale rol in de wereld van industrieel vastgoed en Real Estate Investment Trusts (REITs). Hun missie is gericht op het verwerven, beheren en bezitten van industriële vastgoedfaciliteiten in de Verenigde Staten. Deze faciliteiten omvatten distributiecentra, magazijnen, fabrieksgebouwen en andere soorten industriële panden.

STAG focust zich voornamelijk op de vastgoed en industriële sector. Hieronder vallen bijvoorbeeld magazijnen, warenhuizen en kantoorpanden. Ze bezitten ongeveer tussen de 550 a 600 panden in 40 verschillende staten. STAG is niet van plan om het rustig aan te doen, ze willen namelijk hun portfolio in de toekomst elk jaar meer en meer gaan uitbreiden.

STAG onderscheidt zich van de andere REITS dankzij hun activiteiten in de e-commerce. Ongeveer 40% van STAG’s vastgoed is gekoppeld aan e-commerce. Daarnaast neemt Stag Industrial de verantwoordelijkheid voor het beheer en onderhoud op zich van de panden. Dit omvat niet alleen het fysieke onderhoud van de gebouwen, maar ook het actieve beheer van huurcontracten en de optimalisatie van hun vastgoedportefeuille. Hieronder heb ik de financiële gegevens neergezet van STAG, hierbij zie je dat het een sterk bedrijf is dat jaar in jaar uit zijn resultaten verbeterd.

Categorie2021 (USD miljoen)2022 (USD miljoen)Verandering J-O-J (%)
Opbrengst562,16657,3516,93
Bedrijfskosten289,71326,3612,65
Netto inkomsten192,33178,33-7,28
Netto winstmarge34,2127,13-20,70
Winst per aandeel0,560,7023,65
EBITDA405,22479,9718,45
Cijfers 2021 en 2022

Hieronder een overzicht van de uitgekeerde dividend tot nu toe (2023).

DatumDividend
Sep 28, 20230.1225
Aug 30, 20230.1225
Jul 28, 20230.1225
Jun 29, 20230.1225
May 30, 20230.1225
Apr 27, 20230.1225
Mar 30, 20230.1225
Feb 27, 20230.1225
Jan 30, 20230.1225
Dividend

Handel nu bij de meest voordelige crypto broker van Nederland! Finst. Gebruik de code “SUCCESBLOG” en handel de eerste 5000 EUR GRATIS!


Gladstone Investment Corporation

Gladstone Investment Corporation staat bekend als een toonaangevend bedrijf dat zich toelegt op private-equity-investeringen en als een prominente speler in de wereld van Business Development Companies (BDCs). Hun bedrijfsmissie draait om het ondersteunen van kleine en middelgrote ondernemingen in de Verenigde Staten door hen niet alleen financiële middelen te verschaffen, maar ook strategische begeleiding en doorlopende steun te bieden gedurende hun hele ontwikkelingscyclus.

Gladstone heeft namelijk belangen in meer dan 25 bedrijven in 14 verschillende sectoren! Aan differentiatie geen gebrek dus! De meest van deze bedrijven zijn actief binnen de producten- en de zakelijke sector. Het bedrijf wordt geleid door een team van professionals met diepgaande expertise in financiën, investeringen en bedrijfsontwikkeling. Dit team is verantwoordelijk voor het identificeren van investeringsmogelijkheden en het beheer van de portefeuille.

Gladstone Investment Corporation vervult een essentiële rol in de Amerikaanse economie door kapitaal, expertise en strategische ondersteuning te bieden aan kleine en middelgrote bedrijven. Dit draagt bij aan de groei van werkgelegenheid, innovatie en economische ontwikkeling in het hele land. Bovendien biedt het bedrijf beleggers de kans om te profiteren van het succes van deze bedrijven en tegelijkertijd te genieten van aantrekkelijke dividenden. Hieronder heb ik een overzicht gezet van de uitgekeerde dividend tot nu toe!

DatumDividend
Sep 20, 20230.0800
Sep 06, 20230.1200
Aug 22, 20230.0800
Jul 20, 20230.0800
Jun 02, 20230.1200
Jun 20, 20230.0800
May 22, 20230.0800
Apr 20, 20230.0800
Mar 16, 20230.0800
Mar 02, 20230.2400
Feb 16, 20230.0800
Jan 19, 20230.0800
Dividend

LTC Properties

Tot slot gaan we het hebben over LTC Properties. Een REIT die investeert in seniorwoningen en vastgoed met betrekking op gezondheidszorg. Het bedrijf bezit +- 200 objecten verspreid over meerdere Amerikaanse staten.

LTC Properties onderscheidt zich door hun diepgaande betrokkenheid bij de gezondheidszorgsector, een sector die steeds belangrijker wordt in een vergrijzende samenleving. Hier is een diepgaander inzicht in wat het bedrijf doet:

Vastgoedinvesteringen: LTC Properties investeert in verschillende soorten gezondheidszorggerelateerd vastgoed, waaronder seniorenwoningen, verpleeghuizen, revalidatiecentra en medische kantoren. Ze verwerven panden en ontwikkelen vastgoedprojecten die zorgverleners toegang geven tot kapitaal om hun operaties uit te breiden en te verbeteren.

Lange Termijn Huurovereenkomsten: Het bedrijf sluit langetermijnhuurovereenkomsten af met zorgverleners, wat zorgt voor een stabiele stroom van inkomsten. Deze overeenkomsten bieden zorgverleners de zekerheid van het gebruik van de faciliteit, terwijl LTC Properties kan profiteren van voorspelbare huurinkomsten.

Ondersteuning van Kwaliteitszorg: Door te investeren in faciliteiten die zorg aanbieden aan senioren en anderen met speciale zorgbehoeften, draagt LTC Properties bij aan de toegang tot hoogwaardige zorg. Ze werken nauw samen met zorgverleners om ervoor te zorgen dat de faciliteiten de best mogelijke zorg verlenen aan hun bewoners.

Hieronder heb ik een overzicht neergezet van de financiële gegevens van het bedrijf en van de uitgekeerde dividenden tot nu toe!

Jaar 2022GegevensJaar 2021Gegevens
(USD)(USD)
2022info2021info
FISCAAL JAAR IS GEËINDIGD OP 31-12-2022.FISCAAL JAAR IS GEËINDIGD OP 31-12-2021.
WIJZIGING J-O-JWijziging J-O-J
Opbrengst172,11 mln.Opbrengst155,35 mln.
Bedrijfskosten62,73 mln.Bedrijfskosten60,78 mln.
Netto inkomsten100,02 mln.Netto inkomsten55,86 mln.
Netto winstmarge58,12Netto winstmarge35,96
Winst per aandeelWinst per aandeel1,34
EBITDA130,56 mln.EBITDA113,05 mln.
Cijfers 2021 en 2022
DatumDividend
Sep 20, 20230.1900
Aug 22, 20230.1900
Jul 20, 20230.1900
Jun 21, 20230.1900
May 22, 20230.1900
Apr 19, 20230.1900
Mar 22, 20230.1900
Feb 16, 20230.1900
Jan 20, 20230.1900
Dividend

Meer aandelen met dividend

In het vervolg van bovenstaand artikel wil ik u graag nog meer aandelen delen die dividend uitkeren. In dit hoofdstuk behandel ik nog is 6 aandelen die dividend uitkeren. Let op dit zijn in eerste instantie niet aandelen die maandelijks dividend uitkeren maar wel bekend staan om hun sterke dividendrendementen.

Verizon | 8,26%

Verizon is een Amerikaans telecommunicatiebedrijf dat gespecialiseerd is in draadloze communicatie, breedbandinternet en telecommunicatiediensten. Het is een van de grootste telecombedrijven ter wereld en biedt zowel consumenten- als zakelijke diensten. Ze staan bekend om hun sterke dividend wat zijn per kwartaal uitkeren. Zo hebben ze afgelopen kwartaal een dividend uitgekeerd van 0.6650 dollar per aandeel en hebben zij een dividendrendement van 8,26%.

Altria Group, Inc. | 8,94%

Altria Group, Inc. is een Amerikaans tabaks- en tabaksgerelateerd bedrijf. Het is een van de grootste producenten van sigaretten en tabaksproducten in de Verenigde Staten en heeft ook belangen in e-sigaretten en alcohol. Het bedrijf heeft voor het laatst een dividend uitgekeerd van 0.9800 dollar per aandeel en dat terwijl het aandeel zelf $ 42,49 kost. Daarnaast hebben zij een dividendrendement van 8,94%.

AT&T | 7,42%

AT&T, voluit AT&T Inc., is een Amerikaanse multinational die zich bezighoudt met telecommunicatie, media en technologie. Ze bieden een breed scala aan diensten, waaronder mobiele en vaste telefonie, breedbandinternet, satelliettelevisie, en ze bezitten ook WarnerMedia, een grote speler in de entertainmentindustrie. Het bedrijf is een van ’s werelds grootste aanbieders van communicatie- en entertainmentdiensten. Het bedrijf heeft voor het laatst een dividend uitgekeerd van 0.2775 per aandeel en heeft een dividendrendement van 7,42%. Het aandeel zelf is ook aantrekkelijk vanwege de lage kosten, namelijk $ 14,96.

Enbridge | 8,03%

Enbridge Inc. is een Canadees energiebedrijf dat zich specialiseert in de transport en distributie van energie, met name aardolie en aardgas. Ze beheren een uitgebreid netwerk van pijpleidingen en energie-infrastructuur in Noord-Amerika en leveren energie aan diverse markten, waaronder verwarming, brandstof en elektriciteit. Het bedrijf heeft voor het laatst een dividend uitgekeerd van 0.8875 dollar per aandeel en heeft een dividendrendement van 8,03%. Daarnaast kost het aandeel zelf $ 32,42.

3M | 6,61%

3M Company, ook wel bekend als Minnesota Mining and Manufacturing Company, is een Amerikaanse multinational die zich richt op innovatieve producten en technologieën in diverse sectoren. Ze zijn actief in gebieden zoals gezondheidszorg, consumentenproducten, transport, elektronica en industrie. 3M is bekend om zijn brede scala aan producten, waaronder kleefstoffen, schuurmiddelen, medische benodigdheden en veel meer. Het bedrijf heeft voor het laatst een dividend uitgekeerd van 1.5000 dollar per aandeel en kent een dividendrendement van 6,61%. Daarnaast kost het aandeel wel $ 90,64.

Walgreens | 8,58%

Walgreens is een Amerikaanse detailhandelsketen die gespecialiseerd is in de verkoop van farmaceutische producten, gezondheids- en welzijnsproducten, evenals algemene supermarktproducten. Ze exploiteren apotheken en bieden verschillende diensten, waaronder receptvulling, gezondheidsadvies en schoonheidsproducten. Walgreens is een van de grootste drogisterijketens in de Verenigde Staten. Het bedrijf heeft voor het laatst een dividend uitgekeerd van 0.4800 dollar per aandeel en kent een dividendrendement van 8,58%. Het aandeel kost zelf $ 22,38, zeer aantrekkelijk dus.


Wellicht ook interessant voor u:


Veel gestelde vragen

Kan je maandelijks dividend uitkeren?

In Nederland zijn er helaas geen bedrijven die maandelijks dividend uitkeren. In Amerika is dit wel vrij normaal. In dit artikel kom je erachter welke aandelen dit zijn, maar ook behandelen we gelijk de beste dividend aandelen!

Hoe werkt het uitkeren van dividend?

Het uitkeren van dividend is een proces waarbij een bedrijf een deel van zijn winst uitkeert aan zijn aandeelhouders in de vorm van contant geld of extra aandelen. In dit artikel 6 aantrekkelijk aandelen die maandelijks dividend uitkeren!

Wat is het verschil tussen een dividendrendement en een dividenduitkering?

Het dividendrendement en de dividenduitkering zijn twee verschillende concepten met betrekking tot dividend. Het dividendrendement is een percentage dat de verhouding weergeeft tussen het uitgekeerde dividend en de huidige aandelenkoers. Het wordt vaak gebruikt om de inkomstenpotentie van een dividendbelegging te beoordelen. Aan de andere kant verwijst de dividenduitkering naar het daadwerkelijke bedrag dat door een bedrijf aan zijn aandeelhouders wordt uitbetaald. Het kan periodiek (bijvoorbeeld maandelijks, driemaandelijks of jaarlijks) worden uitgekeerd en is gebaseerd op het dividendbeleid van het bedrijf en de beslissing van het bestuur. Het dividendrendement en de dividenduitkering zijn beide belangrijke overwegingen voor beleggers bij het evalueren van dividendgerelateerde investeringen.

Conclusie | Aandelen die maandelijks dividend uitkeren

In conclusie bieden aandelen die maandelijks dividend uitkeren aantrekkelijke voordelen voor beleggers die op zoek zijn naar een regelmatige inkomstenstroom en een manier om hun portefeuille op te bouwen. Deze aandelen bieden de mogelijkheid om maandelijks inkomsten te genereren, wat gunstig kan zijn voor beleggers die afhankelijk zijn van een consistente cashflow. Ze kunnen ook dienen als een alternatieve investeringsstrategie om financiële doelen op korte of lange termijn te bereiken.

Het is echter belangrijk op te merken dat beleggen in maandelijkse dividendbetalende aandelen niet zonder risico’s is. Beleggers moeten zorgvuldig onderzoek doen naar de financiële gezondheid van de bedrijven die deze dividenden uitkeren en ervoor zorgen dat ze aansluiten bij hun beleggingsdoelen en risicotolerantie.

Aantrekkelijke aandelen kunnen zijn: Realty Income Corporation, Main Street Capital Corporation, AGNC Investment Corp, AT&T of Walgreens. Je kan het beste je aandelen kopen bij freedom24 of bij eToro.

Bitvavo vs Finst | Welke exchange in 2023 kies je?
Brokers

Bitvavo vs Finst | Welke exchange in 2023 kies je?

Bitvavo vs Finst. Het ene platform (Bitvavo) de marktleider van dit moment in Nederland en het ander platform (Finst) degene die de nieuwe marktleider wilt worden. Welke is er beter en waarom? Bitcoin, Ethereum, Litecoin en andere cryptocurrencies zijn steeds populairder aan het worden. Steeds meer mensen zijn geïnteresseerd in het kopen en verkopen van

Share.

Ik ben Dinand van Eijk een 22-jarige jongeman die een passie heeft voor beleggen, investeren en ondernemen. Hij heeft de studie finance en control afgerond en is nu bezig met deze website. Ik wil met Successblog mensen helpen om de stap te maken naar de mooie kansen die in de financiële markten liggen.

Onderwerpen

Contact

©2024 Succesblog. Website door WebDelft.